Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

П'ятниця, 03 липня 2020 09:31

Оголошення

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ОГОЛОШЕННЯ

     Комунальне підприємство Зборівська районна кіновідеомережа повідомляє, що 21.07.2020 року  в 10 год.00 хв. в приміщенні Зборівської районної ради (м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 24) комісія Зборівської районної ради проводитиме конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна спільної власності  комунального підприємства Зборівська районна кіновідеомережа. Оцінюванню підлягають:   1 нежитлове приміщення цокольного поверху кінотеатру ім. Шевченка:

17,8 м. кв. та площі спільного користування (коридору) 3,6 м.кв., що знаходиться за адресою вулиця Б.Хмельницького, 58. м Зборів. 

  Термін виконання  робіт до 27.07.2020 року.                                                                                                                                                                                      

     Бажаючим взяти  участь у конкурсі  необхідно до 17.07.2020 року (включно) подати  на адресу комунального підприємства Зборівська районна кіновідеомережа  (м.Зборів, вул.Б.Хмельницького, 58):

     1.Запечатаний конверт з написом «Конкурсна документація» з такими документами:   

    - опис   підтверджуючих документів що містяться в конверті;

     - заявку на участь у  конкурсі встановленої  форми;

     - копію установчого документа;

     - копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання  звіту  про оцінку майна;

     - письмові згоди оцінювачів, яких  буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

     - копія сертифіката суб’єкта діяльності;

     - інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, тощо).

     2. Запечатаний конверт з написом «Конкурсна пропозиція» з пропозицією щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат пов’язаних з  виконанням робіт.

     Кваліфікаційна комісія знаходиться за адресою: м.Зборів, вул.Б.Хмельницького,24. Телефони: (03540) 2-11-91.

     Балансоутримувач: Комунальне підприємство Зборівська районна кіновідеомережа, адреса: м. Зборів, вул. Б.Хмельницького,58. Телефони (03540) 2-17-33.

Прочитано 243 разів
Детальніше в цій категорії: « Оголошення

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.