Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

Середа, 28 жовтня 2020 13:43

54 сесія від 22 жовтня 2020 року

Автор

 

пʼятдесят четверта сесія районної ради сьомого скликання

22   жовтня 2020 року

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
 2. Про внесення змін до програми підвищення якості організації та управління виконанням бюджету району, координації діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету району фінансовим управлінням Зборівської районної державної адміністрації на 2016-2020 роки.
 3. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2020 рік.
 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 5. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 6. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 8. Про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради.
 9. Про передачу закладів культури та майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району у комунальну власність Тернопільської міської ради.
 10. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району у комунальну власність Зборівської міської ради комунальних підприємств, установ та їх майна, засновником яких є Зборівська районна рада.
 11. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району у комунальну власність Зборівської міської ради нерухомого майна.
 12. Про зміни в складі засновників комунальних підприємств та установ.
 13. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 14. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району автомобіля швидкої допомоги.
 15. Про погодження проєкту землеустрою щодо зміни меж населеного пункту села Озерна Зборівського району Тернопільської області.
 16. Про присвоєння імені Казимира Патриляка Гає-Розтоцькому навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Зборівського району Тернопільської області».
 17. Про передачу бюджетних установ – закладів освіти району та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району у комунальну власність Зборівської міської ради, Залозецької селищної ради, Озернянської сільської ради та Білецької сільської ради.
 18. Про передачу майнового комплексу Зборівської районної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району до комунальної власності Зборівської міської ради.
 19. Про зміни в складі засновників бюджетних установ – закладів освіти району.
 20. Про передачу бюджетних установ – закладів культури району та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району у комунальну власність Зборівської міської ради, Залозецької селищної ради, Озернянської сільської ради та Білецької сільської ради
Середа, 23 вересня 2020 10:58

53 сесія від 22 вересня 2020 року

Автор

пʼятдесят третя сесія районної ради сьомого скликання

22 вересня 2020 року

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року. 
 2. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2020 рік.
 3. Про затвердження додаткових угод.
 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 5. Про списання дебіторської заборгованості.
 6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 7. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради за ІІ квартал 2020 року.
 8. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на ІІІ квартал 2020 року.
 9. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на 2021 рік.
 10. Про внесення змін до штатного розпису та граничної чисельності комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 11. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради за ІІ квартал 2020 року.
 12. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради за ІІІ квартал 2020 року.
 13. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради на 2021 рік.
 14. Про розгляд подання Тернопільської місцевої прокуратури (в порядку частини 3 статті 65 Закону України «Про запобігання корупції») від 15 травня 2020 року № 21.32-3719 вих-20.
 15. Про розгляд подання Тернопільської місцевої прокуратури (в порядку статті 65 Закону України «Про запобігання корупції») від 25 червня 2020 року №5024 вих-20.
 16. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 17. Про прийняття із комунальної власності Загірʼянської сільської ради до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району транспортного засобу.
 18. Про передачу комунальному некомерційному підприємству «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради транспортного засобу за договором позички (безоплатне користування).
 19. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж села Млинівці на території Млиновецької сільської ради Зборівського району Тернопільської області.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни меж смт. Залізці на території Залозецької селищної ради Зборівського району Тернопільської області.
 21. Про надання згоди на здійснення невід’ємних поліпшень (ремонтних робіт) та затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва «Капітальний ремонт нежитлового приміщення колишньої райкіномережі поз. 10, 11 загальною площею 19,4 м2, що перебуває на балансі Зборівської районної ради, за адресою вул. Б. Хмельницького, буд. 45, м. Зборів, Зборівський р-н, Тернопільська обл.».
 22. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Генерального прокурора Ірини Венедіктової щодо неприпустимості політичних переслідувань лідерів і представників опозиційних партій демократичного спрямування, учасників Революції Гідності, громадських активістів.
 23. Про підтримку заяви депутатів Тернопільської обласної ради з приводу недопущення переслідування учасників Революції Гідності та здійснення політичних репресій.
П'ятниця, 26 червня 2020 21:14

52 сесія від 23 червня 2020 року

Автор

пʼятдесят друга сесія районної ради сьомого скликання

23 червня   2020 року

 1. Про внесення змін та доповнень до районної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради на 2020 рік.
 2. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради на ІІ квартал 2020 року.
 3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I квартал 2020 року.
 4. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 7. Про Програму підтримки органів державної влади району на 2020 рік.
 8. Про виконання програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Зборівському районі на 2016-2019 роки.
 9. Про виконання районної комплексної програми енергоефективності та енергозбереження на 2016-2019 роки.
 10. Про внесення змін до районної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.
 11. Про внесення змін до програми розвитку футболу в Зборівському районі на 2015-2020 роки.
 12. Про внесення змін до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на 2019-2020 роки.
 13. Про внесення змін до структури, граничної чисельності та штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 14. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на ІІ квартал 2020 року.
 15. Про припинення комунальної установи «Зборівський районний методичний кабінет» Зборівської районної ради шляхом ліквідації.
 16. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 17. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 18. Про зміну балансоутримувача майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 19. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж смт. Залізці на території Залозецької селищної ради Зборівського району Тернопільської області.
 20. Про звернення депутатів Зборівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, народного депутата України Чайківського І.А., Тернопільської обласної державної адміністрації, щодо виділення відповідних коштів на капітальний ремонт дороги загального користування державного значення «Тернопіль-Броди».
 21. Про звернення депутатів Зборівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради щодо включення території Зборівського району до складу територіальної одиниці із центром в м. Тернополі.
Вівторок, 28 квітня 2020 10:03

51 сесія від 23 квітня 2020 року

Автор

 

пʼятдесят перша сесія районної ради сьомого скликання

23 квітня 2020 року

 1. Про районну програму протидії організованій злочинності, корупції та тероризму на 2020-2021 роки.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми захисту населення і територій Зборівського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки.
 3. Про внесення змін до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на 2019-2020 роки (у новій редакції).
 4. Про внесення змін та доповнень до районної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради на 2020 рік.
 5. Про внесення змін до районної програми підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2020-2024роки.
 6. Про внесення змін до районної Програми стимулювання громадян України, направлених Зборівським районним військовимкомісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України в 2020 році.
 7. Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2020 рік.
 8. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
 9. Про передачу міжбюджетного трансферту на 2020 рік.
 10. Про погодження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради за І квартал 2020 року.
 11. Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на 2020 рік.
 12. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 13. Про звільнення орендарів від орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Зборівського району на період дії протиепідемічних обмежувальних заходів.
 14. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Тернопільської міської ради.
 15. Про розгляд клопотання Залозецької селищної ради Зборівського району Тернопільської області щодо оголошення на базі Залозецького ставу № 5 гідрологічного заказника місцевого значення «Залозецький став».
 16. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 17. Про звернення депутатів Зборівської районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України, Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільської обласної ради щодо включення території Зборівського району до складу територіальної одиниці із центром в м. Тернополі.
ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 73