Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Читайте також..

Зараз на сайті

На сайті 162 гостей та відсутні користувачі

П'ятниця, 21 жовтня 2016 08:53

Рішення № 77 Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2016 рік між Озернянською сільською радою ОТГ та Зборівською районною радою

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ПЯТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 лютого  2016 року                                                                № 77.

м. Зборів

 

Про затвердження договорів про

міжбюджетні трансферти на 2016 рік

між Озернянською сільською радою

ОТГ та Зборівською районною радою

Розглянувши договори про міжбюджетні трасферти на 2016 рік, укладені між Озернянською сільською радою ОТГ та Зборівською районною радою, враховуючи рішення Озернянської сільської ради ОТГ від 28 січня 2016 року № 37, рекомендації постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету, керуючись частиною другою статті 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Озернянською сільською радою ОТГ та Зборівською районною радою про передачу субвенції в сумі 720000 грн. з сільського бюджету Зборівській районній раді на співфінансування Зборівській ЦРЛ для надання медичних послуг за місцем обслуговування населення громади.
  2. Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Озернянською сільською радою ОТГ та Зборівською районною радою про передачу субвенції в сумі 1190350 грн. з сільського бюджету Зборівській районній раді на фінансування амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерських пунктів сіл: Данилівці, Осташівці, Богданівка, Сировари, Цебрів, Озерна та Озернянської дільничної лікарні.
  3. Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Озернянською сільською радою ОТГ та Зборівською районною радою про передачу субвенції в сумі 273845 грн. з сільського бюджету Зборівській районній раді на виплату заробітної плати 9 (дев’яти) працівникам територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) районної державної адміністрації.
  4. Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Озернянською сільською радою ОТГ та Зборівською районною радою про передачу субвенції в сумі 87000 грн. з сільського бюджету Зборівській районній раді для управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на виплату пільг і компенсацій за надання соціальних послуг мешканцям, які проживають на території Озернянської сільської ради ОТГ.
  5. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету.

Голова районної ради                               Б.І. Максимів

Олійник Л.В.

Кунцьо В.В.

Кухаришин Г.В.

Мелих С.В.

Моравель Р.Р.

Горба Л.В.

Прочитано 1061 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 12:45

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.