Версія для друку
П'ятниця, 25 жовтня 2019 10:13

46 сесія районної ради сьомого скликання

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

сорок шоста сесія районної ради сьомого скликання

24 жовтня   2019 року

 1. Про внесення змін та доповнень до районної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради на 2019-2020 роки (в новій редакції).
 2. Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2019 рік.
 3. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
 4. Про затвердження додаткової угоди.
 5. Про передачу міжбюджетного трансферту на 2019 рік.
 6. Про затвердження списку присяжних Зборівського районного суду Тернопільської області.
 7. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 8. Про затвердження Положення про оплату праці, умови, диференційовані показники та розміри преміювання  керівників комунальних підприємств, засновником яких є Зборівська районна рада.
 9. Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 10. Про встановлення посадового окладу директору комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 11. Про внесення змін до структури та граничної чисельності комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 12. Про внесення змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 13. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Зборівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Зборівської районної ради.
 14. Про затвердження передавального акту  Зборівської центральної районної лікарні до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Зборівська центральна районна лікарня» Зборівської районної ради.
 15. Про створення   комунального некомерційного   підприємства «Зборівська центральна районналікарня» Зборівської районної ради.
 16. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 17. Про внесення змін до рішення районної ради від 23 вересня 2016 року № 166 «Про включення до Переліку обʼєктів майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району приміщення гаражів, що перебувають на балансі відділу агропромислового розвитку Зборівської районної державної адміністрації».
 18. Про звільнення від плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району.
 19. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
 20. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприйняття нової редакції Закону України про особливий статус Донбасу, так званої «формули Штайнмаєра».
 21. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Служби безпеки України з приводу неприпустимості відведення сил і засобів Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових правоохоронних формувань спеціального призначення, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, розвідувальних органів України, від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.
 22. Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О., Голови Верховної Ради України Разумкова Д.О., Премʼєр-міністра України Гончарука О.В., Генерального прокурора України Рябошапки Р.Г., Міністра внутрішніх справ України Авакова А.П., Директора Державного бюро розслідувань Труби Р.М. щодо силового розгону мирного протесту ветеранів антитерористичної операції – операції обʼєднаних сил і мешканців міста Соснівка Львівської області 21 вересня 2019 року.
Прочитано 572 разів
Oleg

Останні з Oleg