Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 20 жовтня 2016 09:49

РІшення № 70 Про звернення депутатів Зборівської районної ради до Тернопільської міської ради щодо передачі коштів для Малашовецької дільничної лікарні Зборівського району Тернопільської області

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від   15   січня  2016 року                                                                           № 70.

м. Зборів

Про звернення депутатів Зборівської районної

ради до Тернопільської міської ради щодо передачі

коштів для Малашовецької дільничної лікарні

Зборівського району Тернопільської області

Враховуючи рекомендації президії районної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти звернення депутатів Зборівської районної ради до Тернопільської міської ради щодо передачі коштів для Малашовецької дільничної лікарні Зборівського району Тернопільської області (додається).
  2. Надіслати текст звернення Тернопільській міській раді щодо передачі коштів для Малашовецької дільничної лікарні Зборівського району Тернопільської області для розгляду та вирішення порушеного питання.
  3. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику голови районної ради Олійнику Л.В.

Голова районної ради                                Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Горба Л.В.

Тернопільській міській

раді

Звернення

депутатів Зборівської районної ради до Тернопільської міської ради щодо передачі коштів для Малашовецької дільничної лікарні Зборівського району Тернопільської області

         Ми, депутати Зборівської районної ради сьомого скликання, вкрай занепокоєні ситуацією, яка склалася щодо подальшого фінансування Малашовецької дільничної лікарні. В зв’язку з обмеженими можливостями районного бюджету на 2016 рік виникла загроза закриття даного медичного закладу, який надає медичні послуги не лише громаді Малашовецької сільської ради, а й населеню навколишніх сіл.

На території Малашовецької сільської ради розташоване Тернопільське міське сміттєзвалище, яке експлуатує КАТП Тернопільської міської ради. Експлуатація Тернопільською міською радою Малашовецького сміттєзвалища призвела до зростання захворюваності серед населення навколишніх сіл, викликала додаткове навантаження на лікувальні установи сіл даного куща, в першу чергу Малашовецьку лікарню.

Враховуючи вищесказане, депутати Зборівської районної ради звертаються до Вас з проханням надати субвенцію з бюджету Тернопільської міської ради Зборівському районному бюджету в сумі 520 тис. грн. для фінансування Малашовецької дільничної лікарні.

В разі закриття даного медичного закладу в районі виникне соціальне напруження, що матиме негативні наслідки в першу чергу для жителів                    м. Тернополя.

Сподіваємось на Ваше розуміння та підтримку.

 

Прийнято на четвертій  сесії

Зборівської районної ради   

Тернопільської області сьомого

скликання 15 січня 2016 року  

  

 

Голова районної ради                                        Б.І. Максимів

Прочитано 751 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 12:48
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.