Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 20 жовтня 2016 09:47

Рішення № 69 Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 15 січня 2016 року                                                                                         № 69.
м. Зборів

Про організацію харчування дітей
у дошкільних та загальноосвітніх
навчальних закладах району

 

Розглянувши клопотання відділу освіти районної державної адміністрації від 12 січня 2016 року № 75/02, враховуючи рекомендації президії районної ради, керуючись Законом України від 24.12.2015 року № 911-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

                                                     В И Р І Ш И Л А:
1. Відділу освіти районної державної адміністрації:
1.1. Забезпечити організацію одноразового безкоштовного харчування у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах району дітей учасників бойових дій та учасників антитерористичної операції, дітей демобілізованих бійців, добровольців та призваних на військову службу під час мобілізації військовослужбовців, дітей переселенців із тимчасово окупованої території України.
1.2. Дозволити фінансування посад кухарів і підсобних робітників кухні відповідно до Типових штатних нормативів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів.
1.3. Здійснювати організацію харчування всіх інших учнів за рахунок батьків, спонсорів відповідно до норм чинного законодавства України.
2. Встановити з 01 січня 2016 року вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах району на суму 15 гривень за одне відвідування, в т.ч. батьківська плата становить 50 % від вартості харчування.
3. Встановити з 01 січня 2016 року пільгові умови оплати харчування дітей у дошкільних навчальних закладах для багатодітних сімей в розмірі 50 % від обов’язкової батьківської плати.
4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                                                       Б.І.Максимів

Олійник Л.В.
Горба Л.В.

Прочитано 836 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 12:49

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.