Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Вівторок, 26 червня 2018 07:58

Рішення № 516 Про внесення змін до програми розвитку агропромислового комплексу Зборівського району на 2016-2020 роки» (у новій редакції)

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ    СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 червня 2018 року                                                                             516.

м. Зборів

Про внесення змін до програми розвитку

агропромислового комплексу Зборівського

району на 2016-2020 роки» (у новій редакції)

Розглянувши подання районної державної адміністрації від 20 червня 2018 року № 198-од, враховуючи рекомендації президії районної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до програми розвитку агропромислового комплексу Зборівського району на 2016-2020 роки» (у новій редакції), затвердженої рішенням районної ради від 16 лютого 2018 року № 418, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань земельних відносин, агропромислового комплексу та екології.

Голова районної ради                         Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Назарчук М.М.

Горба Л.В.

Додаток

до рішення районної ради

від 22 червня 2018 року № 516

Зміни до програми розвитку агропромислового комплексу Зборівського району на 2016-2020 роки» (у новій редакції)

Додаток 4 до Програми викласти у такій редакції:

ПОРЯДОК

використання коштів районного бюджету, передбачених пунктом 2 розділу 6 щодо розвитку сільськогосподарської кооперації «Програми розвитку агропромислового комплексу Зборівського району

на 2016-2020 роки» (у новій редакції)

1. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів районного бюджету відповідно за напрямком «Розвиток сільськогосподарської кооперації» на 2016-2020 роки.

2. Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації є головним розпорядником коштів районного бюджету, що виділяються на виконання Програми (далі ‑ головний розпорядник).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на конкурсних засадах на фінансову підтримку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, членами яких є виключно особисті селянські, фермерські господарства та фізичні особи, сільськогосподарські товаровиробники для придбання, в першу чергу, сільськогосподарської техніки, обладнання та устаткування вітчизняного виробництва (далі ‑ техніка), в другу чергу на закупівлю садивного матеріалу плодових та ягідних культур.

2. Умови надання та використання коштів

1. Фінансова підтримка надається кооперативам в розмірі 100 відсотків вартості техніки або садивного матеріалу плодових та ягідних культур без урахування сум податку на додану вартість.

         У разі, коли кооператив надає у користування третім особам, або відчужує придбану техніку до закінчення трирічного строку її експлуатації (в тому числі у зв’язку з ліквідацією кооперативу), сума спрямованих на його фінансову підтримку бюджетних коштів підлягає поверненню до районного бюджету.

2. Бюджетні кошти не виділяються кооперативам, які мають заборгованість з виплати заробітної плати, а також заборгованість перед державним та місцевими бюджетами (податкові платежі, позички тощо) і Пенсійним фондом України, а також тим, у яких виявлено факти нецільового використання бюджетних коштів;

3. Закупівля техніки, обладнання або садивного матеріалу плодових та ягідних культур за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законодавством порядку.

4. Конкурсний відбір кооперативів, які мають право на фінансову підтримку, здійснюється утвореною комісією для проведення конкурсних відборів кооперативів за рахунок коштів районного бюджету (далі ‑ комісія) з оформленням окремих протоколів щодо використання коштів з районного бюджету. Комісію очолює начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації.

         До складу комісії входять представники відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, територіальних органів Державної фіскальної служби України та фінансових органів. При рівності голосів під час голосування голос голови комісії є вирішальним.

5. Основними критеріями визначення переможців конкурсного відбору кооперативів є:

- кількість та вартість послуг, які надає кооператив своїм членам;

- відповідність заявленої до придбання техніки обсягу та переліку послуг, які надає чи планує надавати кооператив відповідно до бізнес-плану.

         За рівних умов перевага надається новоутвореним кооперативам .

6. Для участі в конкурсному відборі кооперативи подають комісії такі документи:

- заявку довільного зразка на участь у конкурсі;

- копію Статуту;

- довідки, видані відповідним органом Державної фіскальної служби України про відсутність (наявність) заборгованості за податковими зобов’язаннями та платежами до Пенсійного фонду України;

- довідку про відсутність (наявність) заборгованості перед місцевим бюджетом із сплати податку на доходи фізичних осіб за підписом керівника кооперативу, скріпленим печаткою (за наявності);

- проект розвитку (бізнес-план) з визначенням пріоритетного напряму діяльності та кошторис на придбання техніки або садивного матеріалу плодових та ягідних культур;

         - у разі закупівлі садивного матеріалу плодових та ягідних культур – відповідний договір, рахунок про вартість такого матеріалу та після закупівлі – накладну, що підтверджує придбання .

7. Комісія:

- оприлюднює в засобах масової інформації строки та умови проведення конкурсного відбору за рахунок коштів районного бюджету;

- проводить перевірку документів кооперативу – учасника конкурсного відбору;

- визначає перелік кооперативів та розмір фінансової підтримки для придбання ними техніки або садивного матеріалу плодових та ягідних культур згідно з поданими заявами;

- за результатами конкурсного відбору приймає рішення про визначення кооперативів – переможців та сум коштів фінансової підтримки з районного бюджету, яке оформляється протоколом.

8. Кооперативи – переможці конкурсного відбору включаються в мережу головного розпорядника коштів як одержувачі коштів районного бюджету.

         Одержувач коштів подає до органів Державної казначейської служби України у Зборівському районі план використання бюджетних коштів по КПКВ 2417110, затверджений згідно з чинним законодавством та погоджений головним розпорядником коштів. План використання бюджетних коштів є основним плановим документом, на підставі якого одержувачу перераховуються бюджетні кошти, і він має право на їх використання.

Підставою для здійснення видатків державним органом Казначейства України є укладені одержувачем коштів відповідні угоди (договори) з постачальниками техніки або садивного матеріалу плодових та ягідних культур та накладні на одержану техніку або садивний матеріал плодових та ягідних культур

9. Кооперативи, яким надано фінансову підтримку, зобов’язані використовувати техніку виключно за цільовим призначенням, подавати інформацію про виробничу діяльність кооперативу та забезпечити можливість огляду відповідальними працівниками відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації техніки або площ посадки садивного матеріалу плодових та ягідних культур придбаної із залученням коштів районного бюджету.

         Одержувач коштів протягом місяця від часу одержання техніки надає головному розпорядникові коштів копії договорів з постачальниками техніки та накладні на одержання техніки або садивного матеріалу плодових та ягідних культур. Підтверджувальні документи зберігаються протягом трьох років.

10. Складання та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим і ефективним використанням здійснюється в установленому законодавством України порядку.

11. Відповідальність за цільове та ефективне використання коштів районного бюджету несуть одержувачі коштів по даній Програмі.

Керуюча справами районної ради                           Л.В.Горба

 

Прочитано 170 разів
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.