Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 06 жовтня 2016 13:00

Рішення №7 Про оплату праці заступника голови Зборівської районної ради Олійника Л.В.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

                                                                   

ukraina gerb 

 

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ПЕРША  СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  19  листопада  2015  року                                                                  № 7.

м. Зборів

 

Про оплату праці заступника голови

Зборівської районної ради Олійника Л.В.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами та доповненнями), Зборівська районна рада

        

В И Р І Ш И Л А:

  1. Встановити оплату праці заступнику голови районної ради Олійнику Леоніду Васильовичу відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” (із змінами та доповненнями) згідно штатного розпису.
  2. Встановити  заступнику голови районної ради Олійнику Леоніду Васильовичу  надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків від посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років відповідно до вищезгаданої постанови у межах затверджених видатків передбачених на утримання виконавчого апарату, протягом всього періоду повноваження районної ради сьомого скликання.
  3. Надавати заступнику голови районної ради Олійнику Леоніду Васильовичу матеріальну допомогу, проводити преміювання в межах затверджених видатків передбачених на утримання виконавчого апарату, протягом всього періоду повноваження районної ради сьомого скликання.

Голова районної ради                               Б.І.Максимів

Горба Л.В.

Прочитано 751 разів Останнє редагування Середа, 12 жовтня 2016 11:38
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.