Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

Понеділок, 19 лютого 2018 17:07

Рішення № 440 Про внесення змін до програми сприяння Управлінню патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної поліції щодо підвищення рівня безпеки громадян на території Зборівського району на 2017-2018 роки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ   ВОСЬМА    СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 лютого 2018 року                                                                                     440.

м. Зборів

Про внесення змін до програми сприяння Управлінню

патрульної поліції у місті Тернополі

Департаменту патрульної  поліції

щодо підвищення рівня безпеки громадян на

території Зборівського району на 2017-2018 роки

Розглянувши подання районної державної адміністрації від 01 лютого 2018 року № 29-од, враховуючи рекомендації президії районної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до програми сприяння Управлінню патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної  поліції щодо підвищення рівня безпеки громадян на території Зборівського району на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17 жовтня 2017 року № 350, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань законності, охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та депутатської діяльності ради.

Голова районної  ради                         Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Парацій О.З.

Горба Л.В.

Додаток

до рішення районної ради

від 16 лютого 2018 року № 440

ЗМІНИ,

що вносяться до Програми сприяння Управлінню патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної поліції щодо підвищення рівня безпеки громадян на території Зборівського району на 2017-2018 роки

1. У назві Програми слова «Управлінню патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної поліції» замінити словами «Управлінню патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції».

2. У пунктах 1, 4, 5, 6 розділу 1. «Паспорт програми» слова «Управління патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної поліції» замінити словами «Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції».

3. У підпунктах 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 2.1, 2.3, 2.4, 3.1 у відповідній колонці «Виконавці» розділу 6. «Напрями діяльності та заходи програми» слова «Управління патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної поліції» замінити словами «Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції».

4. У розділі 7. «Координація та контроль за ходом виконання програми» слова «Управління патрульної поліції у місті Тернополі Департаменту патрульної поліції» замінити словами «Управління патрульної поліції в Тернопільській області Департаменту патрульної поліції» (у відповідних відмінках).

Керуюча справами районної ради                            Л.В.Горба

Прочитано 615 разів
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.