Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

Вівторок, 06 лютого 2018 12:04

Рішення №425 Звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2017 році

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 ДВАДЦЯТЬ   ВОСЬМА    СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від     16  лютого 2018 року                                                                       № 425

м. Зборів

Звіт голови районної ради про здійснення

державної регуляторної політики виконавчим

апаратом районної ради у 2017 році

Заслухавши звіт голови районної ради Максиміва Б.І. про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2017 році, керуючись пунктом 17 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань законності, охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та депутатської діяльності ради, Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт голови районної ради Максиміва Б.І. про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради у 2017 році взяти до відома (додається).

2. Виконавчому апарату районної ради розмістити даний звіт на веб-сайті районної ради в мережі Інтернет.

3. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань законності, охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та депутатської діяльності ради.

Голова районної ради                        Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Горба Л.В.

 

                                                                                                                          Додаток

до рішення районної ради

від 16 лютого 2018 року № 425

Звіт голови районної ради про здійснення державної регуляторної

політики виконавчим апаратом районної ради у 2017 році

Реалізація державної регуляторної політики виконавчим апаратом Зборівської районної ради у 2017 році здійснювалась у відповідності із завданнями, визначеними Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Відповідно до статті 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова районної ради щорічно звітує про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

З метою забезпечення системного підходу до впровадження регуляторної діяльності робота проводилася у таких напрямках:

- планування діяльності з підготовки регуляторних актів;

- ведення переліку чинних регуляторних актів Зборівської районної ради;

- оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності та документів, підготовлених у процесі здійснення державної регуляторної політики;

- проведення відстеження результативності регуляторних актів.

Організація виконання повноважень районної ради у здійснення державної регуляторної політики покладена на постійну комісію районної ради з питань законності, охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та депутатської діяльності ради (далі-відповідальна комісія).

З метою реалізації основного принципу державної регуляторної політики - прозорості дій регуляторних органів на всіх етапах їх регуляторної діяльності та врахування громадської думки на офіційному веб-сайті Зборівської районної ради функціонує розділ «Регуляторна діяльність», на якому оприлюднюється та оновлюється інформація щодо переліку чинних регуляторних актів, планів з підготовки проектів регуляторних актів.

З метою реалізації принципу передбачуваності регуляторної діяльності, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», розпорядженням голови районної ради від 27 березня 2017 року № 28 був затверджений План діяльності Зборівської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік (далі-План), з подальшим затвердженням на сесії районної ради.

Затверджений План оприлюднений шляхом розміщенням на офіційному веб-сайті Зборівської районної ради у порядку та терміни, встановлені чинним законодавством.

Протягом 2017 року відповідно до Плану виконавчим апаратом районної ради був розроблений проект рішення «Про затвердження положення про порядок відчуження майна спільної власності територіальних громад сіл, селища міста Зборівського району» та надісланий Тернопільському обласному територіальному відділенню Антимонопольному комітету України для надання пропозицій з удосконалення проекту регуляторного акту. Зважаючи на надані територіальним відділенням пропозицій до проекту рішення, виконавчий апарат районної ради доопрацював матеріали та підготував відповідний аналіз регуляторного впливу на розгляд відповідальної постійної комісії.

Виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів забезпечувалось виконавчим апаратом відповідно до вимог законодавства.

У цілому, протягом 2017 року, стан реалізації державної політики у сфері господарської діяльності в Зборівській районній раді визначає стійку тенденцію з упорядкування регуляторних процесів відповідно до вимог нормативно-правової бази, а впровадження принципів регуляторної політики дозволяє врахувати баланс інтересів влади та суб’єктів господарювання.

  

Керуюча справами районної ради                               Л.В.Горба

Прочитано 793 разів Останнє редагування Понеділок, 19 лютого 2018 12:54
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.