Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 27 квітня 2017 11:26

Рішення № 281 Про передачу міжбюджетних трансфертів на 2017 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 ДЕВ′ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 квітня  2017 року                                                                           281.

м. Зборів

Про передачу міжбюджетних

трансфертів на 2017 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 101 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету, Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Погодити передачу міжбюджетних трансфертів на 2017 рік в сумі 50 000 гривень обласному бюджету Тернопільської області із районного бюджету Зборівського району для фінансування лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет, хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу, які проживають на території Зборівського району.
  2. Доручити голові Зборівської районної ради Максиміву Б.І. укласти договір про передачу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Зборівського району в 2017 році для фінансування лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет, хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу, які проживають на території Зборівського району, між Зборівською районною радою та Тернопільською обласною радою (додається).
  3. Погодити передачу міжбюджетних трансфертів на 2017 рік селищному бюджету Залозецької селищної ради ОТГ із районного бюджету Зборівського району  на співфінансування Залозецької музичної школи в сумі 88656 гривень, на співфінансування позашкільних закладів освіти в сумі 133826 та міжшкільного навчально-виробничого комбінату в сумі 251200 гривень.
  4. Доручити голові Зборівської районної ради Максиміву Б.І. укласти договори про  передачу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Зборівського району в 2017 році для співфінансування Залозецької музичної школи, позашкільних закладів освіти та  міжшкільного навчально-виробничого комбінату між Зборівською районною радою та Залозецькою селищною радою ОТГ (додається).
  5. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету.

Голова районної ради                               Б.І. Максимів

Олійник Л.В.

Кунцьо В.В.

Стахів О.В.

Горба Л.В.

Прочитано 770 разів Останнє редагування Четвер, 27 квітня 2017 11:27
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.