Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Середа, 26 квітня 2017 08:08

Рішення № 276 Про підтримку звернення жителів Зборівського району Тернопільської області до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., в.о. Міністра охорони здоров’я України Супрун У.Н. щодо віднесення Зборівського району до Тернопільського госпітальн

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 ДЕВ′ЯТНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 25 квітня  2017 року                                                                               276.

м. Зборів

Про підтримку звернення жителів Зборівського

району Тернопільської області до

Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.,

в.о. Міністра охорони здоров’я  України

Супрун У.Н. щодо віднесення Зборівського

району до Тернопільського госпітального округу

Заслухавши та обговоривши інформацію депутата районної ради від ВО «Свобода» Баліцького І.Б. про звернення жителів Зборівського району Тернопільської області до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., в.о. Міністра охорони здоров’я  України Супрун У.Н. щодо віднесення Зборівського району до Тернопільського госпітального округу керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати звернення жителів Зборівського району Тернопільської області до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б., в.о. Міністра охорони здоров’я  України Супрун У.Н. щодо віднесення Зборівського району до Тернопільського госпітального округу (додається).

2. Направити дане рішення та текст звернення Прем’єр-міністру України Гройсману В.Б., в.о. Міністра охорони здоров’я  України Супрун У.Н.

3. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику голови районної ради Олійнику Л.В.

Голова районної ради                            Б.І.Максимів 

                                       

Олійник Л.В.

Горба Л.В.

                                                                               Прем’єр-міністру України

                                                                                 Гройсману В.Б.

                                                                                 В.о. Міністра охорони

                                                                                 здоров’я України

                                                                                 Супрун У.Н.

ЗВЕРНЕННЯ

жителів Зборівського району Тернопільської області щодо віднесення Зборівського району до Тернопільського госпітального округу

Ми, жителі Зборівського району, глибоко стурбовані розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року № 204-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Тернопільської області», а саме віднесення частини Зборівщини до Бережанського та Кременецького госпітальних округів.

Проект створення госпітальних округів розроблено управлінням охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації та поданий Тернопільською обласною державною адміністрацією без обговорення з громадськістю та населенням Зборівського району. Наш район один із найбільших в області за площею, має 92 населених пункти, мережа медичних закладів розгалужена і між ними велика нерівномірна відстань. Громадськість Зборівського району неодноразово зверталась в Тернопільську обласну адміністрацію та Тернопільську обласну раду із своїми пропозиціями стосовно формування мережі госпітальних округів.

Запропонований проект утворення госпітальних округів та на їх основі майбутніх адміністративних районів викличе соціальне обурення та спротив мешканців району.

Адже задля отримання невідкладної або планової медичної допомоги необхідно буде подолати відстань із найвіддаленіших населених пунктів району приблизно 70-90 км.

Через відсутність прямого сполучення, належного дорожнього покриття, нерегулярність проїзду автобусів пенсіонери, інваліди, малозабезпечені сім’ї з дітьми, які не мають власного транспорту, просто не зможуть доїхати до лікарні для отримання допомоги. Тому говорити про забезпечення рівного доступу до медичної допомоги, як пріоритетного напрямку реформи в системі охорони здоров’я, просто немає сенсу.

Зборівський район тісно пов'язаний з обласним центром - містом Тернопіль і жодних адміністративних, економічних, соціально-культурних відносин із центрами Кременець та Бережани не існувало.

Також потрібно врахувати і те, що в районі надалі триває процес впровадження перспективного плану формування території громад.

Враховуючи вищенаведене, та зважаючи на географічне розташування району, звертаємось до Вас з проханням переглянути прийняте розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 року №204-р «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Тернопільської області», а саме віднесення частини Зборівщини до Бережанського та Кременецького госпітальних округів госпітальних округів та майбутніх адміністративних районів Тернопільської області нашу познаці та включити Зборівський район в склад тернопільського госпітального округу так як це значно зручніше для жителів району (стан автошляхів, відстань, регулярний проїзд автобусів, наявність залізничного  сполучення, інше); зберегти теперішній статус Зборівської  ЦРЛ і це стане важливим аргументом щодо створення нових об’єднаних територіальних громад.

Прийнято на девятнадцятій сесії Зборівської районної ради Тернопільської області сьомого скликання 25 квітня  2017 року.

Голова районної ради                                      Б.І.Максимів 

Прочитано 740 разів Останнє редагування Четвер, 27 квітня 2017 09:05
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.