Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

П'ятниця, 24 лютого 2017 09:28

Рішення № 264 Про внесення змін до рішення Зборівської районної ради від 22 грудня 2011 року № 148 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 СІМНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  22  лютого  2017 року                                                                       264.

м. Зборів

Про внесення змін до рішення Зборівської

районної ради від 22 грудня 2011 року № 148

«Про Методику розрахунку і порядок

використання плати за оренду майна спільної

власності територіальних громад сіл,

селища, міста Зборівського району»

Розглянувши клопотання депутата Зборівської районної ради від ВО «Батьківщина» Парація О.З. від 17 лютого 2017 року, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення Зборівської районної ради від 22 грудня 2011 року № 148 «Про Методику розрахунку і порядок використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району», а саме:

1.1. в додатку 1 пункт 4 доповнити абзацом такого змісту:

«У разі надходження заяви про оренду майна на строк не більше одного року та без права надання в суборенду, від громадської організації, що займається у своїй діяльності волонтерською діяльністю, чи діяльністю, що пов’язана з об’єднанням учасників бойових дій, ветеранів або інвалідів, оголошення про намір передати майно в оренду не розміщується і договір оренди укладається з таким заявником без проведення конкурсу, на підставі розпорядження голови ради з оплатою – 1 гривня на рік».

1.2. в додатку 2 пункт 7 доповнити абзацом такого змісту:

«У разі надходження заяви про оренду майна на строк не більше одного року та без права надання в суборенду, від громадської організації, що займається у своїй діяльності волонтерською діяльністю, чи діяльністю, що пов’язана з об’єднанням учасників бойових дій, ветеранів або інвалідів оголошення про намір передати майно в оренду не розміщується і договір оренди укладається з таким заявником без проведення конкурсу, на підставі розпорядження голови районної ради з оплатою – 1 гривня на рік».

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва та інвестицій.

Голова районної  ради                         Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Парацій О.З.

Горба Л.В.

Прочитано 765 разів
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.