Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 23 лютого 2017 12:15

Рішення № 250 Про затвердження Положення про преміювання посадових осіб місцевого самоврядування,службовців та обслуговуючого персоналу виконавчого апарату Зборівської районної ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 СІМНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  22  лютого  2017 року                                                                       № 250.

м. Зборів

Про затвердження Положення про

преміювання посадових осіб місцевого

самоврядування,службовців та

обслуговуючого персоналу виконавчого

апарату Зборівської районної ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи рекомендації президії районної ради, Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Затвердити Положення про преміювання посадових осіб місцевого самоврядування, службовців та обслуговуючого персоналу виконавчого апарату Зборівської районної ради (додається).

2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету.

 

  Голова районної  ради                         Б.І.Максимів

Олійник  Л.В.

Горба Л.В.

                                                                                              Додаток

                                                                                                     до рішення районної ради

                                                                                 від 22 лютого 2017 року № 250.

Положення

про преміювання посадових осіб місцевого самоврядування,

службовців та обслуговуючого персоналу

виконавчого апарату Зборівської районної ради.

1. Загальні положення.

1.1.Положення про преміювання посадових осіб місцевого самоврядування, службовців та обслуговуючого персоналу виконавчого апарату Зборівської районної ради (далі - Положення) розроблено відповідно до статті 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів   виконавчої. влади,   органів   прокуратури,   судів   та   інших   органів»,   наказу Міністерства праці України від 02.10.1996 року № 77 «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», пунктом  3.7 Колективного договору.

Положення є складовою частиною системи оплати праці, що діє в установі, узгоджується  із  профспілковим комітетом та є невід’ємною частиною Колективного договору.

1.2.  Положення   визначає  умови  й   порядок  преміювання   посадових  осіб  місцевого самоврядування, службовців та обслуговуючий персонал виконавчого апарату районної ради з метою стимулювання сумлінного та якісного виконання ними своїх посадових обов’язків,   ініціативного   й   творчого   підходу   до   вирішення   поставлених   завдань, забезпечення належного рівня трудової та виконавської дисципліни.

1.3. Преміювання голови, заступника голови районної ради здійснюється відповідно до рішень  районної ради  і цього Положення.

2. Порядок визначення фонду преміювання

2.1. Фонд преміювання утворюється в розмірі не менше 10 відсотків посадового окладу фонду оплати праці та  за  рахунок  економії  фонду  оплати  праці.

2.2. Видатки на преміювання передбачаються в кошторисі виконавчого апарату районної ради.

3. Показники преміювання та розміри премії.

3.1. Преміювання    посадових осіб місцевого  самоврядування службовців та обслуговуючого персоналу виконавчого апарату районної ради здійснюється відповідно до їх  особистого  внеску  в  загальні  результати роботи,  рівня трудової та виконавської дисципліни, інтенсивності праці а також до державних і професійних свят та ювілейних дат.

3.2. Загальний розрахунковий розмір премій, що нараховуються посадовим особам місцевого самоврядування, службовцям та обслуговуючому персоналу виконавчого апарату районної ради, розраховується головним  бухгалтером виконавчого апарату районної  ради, виходячи з фонду преміювання, та визначається у відсотках або в сумовому виразі.

3.3.Показником, що дає право працівнику на отримання премії є сумлінне та якісне виконання   посадових   обов'язків,    відсутність    порушень   трудової   й  виконавської дисципліни.

3.4.Окремим  працівникам  розмір премії може бути зменшений або збільшений  на  підставі   показників,   визначених  у  додатку до  цього Положення.

3.5 Розмір  премії  працівникам  визначає  голова  районної  ради  або  заступник  голови  районної  ради.

           Максимальним  розміром  премія  не  обмежується.

4. Порядок преміювання.

4.1.      Преміювання    посадових    осіб    місцевого    самоврядування,    службовців    та обслуговуючого персоналу виконавчого апарату районної ради здійснюється щомісяця шляхом прийняття розпорядження голови районної ради.

Премія виплачується за виконання показників та умов преміювання у визначеному місяці, відповідно до відпрацьованого часу у  відсотках  або сумовому  виразі.

4.2.  Проект розпорядження про преміювання готує  головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради.

4.3.  За наявності підстав, розмір премії окремим працівникам може бути зменшено або збільшено. Право збільшення (зменшення) розміру премії надається голові районної ради, в разі відсутності - заступнику голови в односторонньому порядку. Зменшення розміру премії головою районної ради (заступником голови) оформляється розпорядженням. Про позбавлення премії повністю або частково, у зв’язку з учиненням службового проступку, повідомляється працівнику із зазначенням підстав зменшення або позбавлення премії повністю або частково.

4.4.  Повне або часткове зняття премії, передбачене цим Положенням, проводиться за той розрахунковий період, в якому було здійснено або виявлено упущення в роботі.

4.5.  Працівник, який не згідний з рішенням про преміювання, може оскаржити його до прийняття розпорядження голові районної ради, а після прийняття розпорядження - до суду в установленому чинним законодавством порядку.

Керуюча справами районної ради                    Л.В.Горба

                                       ДОДАТОК

до Положення про преміювання посадових

осіб місцевого самоврядування, службовців

та обслуговуючого персоналу виконавчого

апарату  Зборівської районної ради

ПОКАЗНИКИ

преміювання посадових осіб місцевого самоврядування, службовців та обслуговуючого персоналу виконавчого апарату районної ради.

п/п

Критерії зменшення чи збільшений розміру

Розмір зменшення або збільшення у відсотках до визначеного

розрахункової загального розміру

1 Притягнення працівника до адміністративної   чи кримінальної відповідальності у зв’язку з виконанням посадових обов’язків. Позбавлення премії на 100%.
2 Застосування   до   працівника   заходів дисциплінарного впливу або накладення    дисциплінарного стягнення. Позбавлення премії на 100%.
3 Порушення трудової дисципліни: запізнення на роботу, передчасне залишення роботи, порушення розпорядку роботи районної ради щодо організації використання робочого часу та режиму роботи. Зменшення розміру премії до 50% за кожний випадок порушення.
4

Порушення виконавської дисципліни:

- порушення    строків    розгляду    звернень    громадян;

- порушення  строків  виконання доручень  керівництва, зазначених у резолюціях до        документів;

- порушення регламентованих норм опрацювання документів.                                                      

Зменшення розміру премії до 20% за кожний випадок порушення.
5

Показники якості роботи:

- низький   рівень   якості    опрацьованих   документів, повернення їх на доопрацювання, наявність зауважень і негативних висновків до проектів розпоряджень і рішень;

- низький рівень організації заходів, неякісне виконання доручень керівництва.

Зменшення розміру премії до 10% за кожний випадок зниження якості.
6 Виконання   особливо   важливої   роботи   з   досягненням з досягненням певних результатів. Збільшення розміру премії до 50%.
7 Виконання роботи у складних умовах та у позаробочий час у зв’язку з невідкладними обставинами. Збільшення розміру премії до 50%.
8

Високі досягнення її роботі:

-  запобігання   втраті  бюджетних   коштів,   матеріальних цінностей тощо;                                       

- наукові розробки в  галузі державного управління  та місцевого самоврядування, рекомендовані до практичного застосування;                                                                         

- запровадження нових управлінських технологій, методик, направлених на підвищення, ефективності державного управління та місцевого самоврядування;

Збільшення розміру премії до 30% за кожний випадок досягнень.
9 Виконання роботи,  направленої на підвищення  якості державного управління:                                                         - організація та керівництво стажуванням на службі в органах місцевого самоврядування;                                       - розробка та впровадження рекомендацій, направлених, на підвищення ефективності місцевого самоврядування.           Збільшення розміру премії до 20%.

Керуюча справами районної ради                    Л.В.Горба

Прочитано 1000 разів Останнє редагування Четвер, 23 лютого 2017 12:19
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.