Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 23 лютого 2017 12:11

Рішення № 249 Про умови оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради у 2017 році

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ukraina gerb  

 ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 СІМНАДЦЯТА   СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  22  лютого  2017 року                                                                       № 249.

м. Зборів

Про умови оплати праці голови

районної ради та заступника

голови районної ради у 2017 році

На підставі ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами та доповненнями, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету, Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Установити голові районної ради Максиміву Богдану Івановичу та заступнику голови районної ради Олійнику Леоніду Васильовичу щомісячні надбавки за високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років.

2. Преміювати голову районної ради Максиміва Б.І. та заступника голови районної ради Олійника Л.В. щомісячно, впродовж 2017 року, за фактично відпрацьований час по наслідках роботи за місяць у розмірі, не менше 10 відсотків посадового окладу в межах коштів, передбачених на преміювання у кошторисі районної ради на 2017 рік та економії коштів на оплату праці.

3. Дозволити виплачувати Максиміву Б.І. та Олійнику Л.В. допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, що не перевищує середньомісячної заробітної плати, в межах затвердженого фонду оплати праці.

4. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету.

 

  Голова районної  ради                         Б.І.Максимів

Олійник  Л.В.

Кунцьо В.В.

Горба Л.В. 

Прочитано 765 разів Останнє редагування Четвер, 23 лютого 2017 12:14
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.