Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

Четвер, 22 грудня 2016 14:11

Рішення № 228 Про звернення депутатів Зборівської районної ради до Служби автомобільних доріг у Тернопільській області, ДП «Тернопільський облавтодор», відділу Управління превентивної діяльності ГУНП у Тернопільській області щодо незадовільного стану

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від   21   грудня  2016 року                                                        228.

м. Зборів

Про звернення депутатів Зборівської районної

ради до Служби автомобільних доріг у Тернопільській

області, ДП «Тернопільський облавтодор», відділу Управління

превентивної діяльності ГУНП у Тернопільській області щодо

незадовільного стану автодороги на відрізку Зборів-Тернопіль

Заслухавши інформацію депутата Зборівської районної ради від ВО «Батьківщина» Добуша І.Я., з метою забезпечення покращення стану автомобільної дороги на відрізку Зборів-Тернопіль, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

Вирішила:

  1. Прийняти звернення депутатів Зборівської районної ради доСлужби автомобільних доріг у Тернопільській області, ДП «Тернопільський облавтодор», відділу Управління превентивної діяльності ГУНП у Тернопільській області щодо незадовільного  стану автодороги на відрізку Зборів-Тернопіль (додається).
  2. Дане рішення та текст звернення надіслатиСлужбі автомобільних доріг у Тернопільській області, ДП «Тернопільський облавтодор», відділу Управління превентивної діяльності ГУНП у Тернопільській області щодо незадовільного  стану автодороги на відрізку Зборів-Тернопіль.
  3. Опублікувати дане рішення і текст звернення в районній комунальній газеті «Зборівська дзвіниця» та розмістити на офіційному веб-сайті Зборівської районної ради.
  4. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику голови Зборівської районної ради Олійнику Л.В.

 

 

Голова районної ради                                     Б.І.Максимів

       Олійник Л.В.

       Горба Л.В.

 

 

 

Службі автомобільних доріг

у Тернопільській області

ДП «Тернопільський облавтодор»

Відділу Управління превентивної

діяльності ГУНП у Тернопільській області

Звернення

депутатів Зборівської районної ради щодо незадовільного  стану автодороги на відрізку Зборів-Тернопіль

До депутатів Зборівської районної ради звертаються жителі району з приводу незадовільного стану автодороги Н -02 Львів – Тернопіль   в  межах  Зборівського  району.   Особливо непокоїть наших громадян стан дороги на відрізку Зборів-Тернопіль. Вказана ділянка автодороги знаходиться в катастрофічному стані. А заручниками є водії, які нищать свої транспортні засоби, змушені обминати чисельні вибоїни, ями, виїжджати на зустрічну смугу, узбіччя. Чим створюють аварійні ситуації.

Дорога  Н – 02 Львів-Тернопіль в межах Зборівського  району не відповідає правилам експлуатації  автомобільних  шляхів.

Протягом останніх років належного технічного догляду за вказаною автодорогою не здійснювалось, капітального та поточного ремонту в необхідних обсягах не проводилось.

Ми, депутати Зборівської районної ради, представляючи інтереси своїх виборців, звертаємось до Вас вжити необхідних заходів щодо покращення стану автомобільної дороги   на відрізку Зборів-Тернопіль, яка перебуває на балансі та обслуговуванні Служби автомобільних доріг у Тернопільській області.

Прийнято на чотирнадцятій сесії Зборівської районної ради Тернопільської області сьомого скликання 21  грудня  2016 року

Голова районної ради                                      Б.І.Максимів

Прочитано 339 разів Останнє редагування Понеділок, 26 грудня 2016 14:15
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.