Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

Вівторок, 25 жовтня 2016 14:01

Рішення № 147 Про звернення депутатів Зборівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необґрунтованості тарифної політики для населення України

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від   22  липня  2016 року                                                                       147.

м. Зборів

Про звернення депутатів Зборівської

районної ради до Президента України,

Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України щодо необґрунтованості тарифної

політики для населення України

Беручи до уваги пропозиції депутатських фракцій ВО «Батьківщина» та ВО «Свобода» у Зборівській районній раді, враховуючи рекомендації президії районної ради, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

Вирішила:

  1. Прийняти звернення депутатів Зборівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодонеобґрунтованості тарифної політики для населення України (додається).
  2. Дане рішення та текст звернення надіслати Президенту України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України.
  3. Звернутися з пропозицією до місцевих рад Зборівщини про підтримку даного звернення депутатів Зборівської районної ради.
  4. Опублікувати дане рішення і текст звернення в районній комунальній газеті «Зборівська дзвіниця» та розмістити на офіційному веб-сайті Зборівської районної ради.
  5. Контроль за виконанням рішення доручити заступнику голови Зборівської районної ради Олійнику Л.В.

Голова районної ради                                     Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Горба Л.В.

Президенту України

Верховній Раді України

Кабінету Міністрів України

Звернення

депутатів Зборівської районної ради щодо необгрунтованості тарифної політики для населення України

Ми, депутати Зборівської районної ради, стурбовані підвищенням ціни на газ та електроенергію для населення, що призведе до подальшого різкого зростання тарифів на теплову енергію, холодне та гаряче водопостачання і на інші комунальні послуги.

Вища державна влада свідомо продовжує дискримінаційну політику щодо населення започатковану Урядом, очолюваним А.Яценюком.

Починаючи з липня 2014 року і по цей час відбулося кілька етапів підняття тарифів на комунальні послуги та без жодних пояснень і обґрунтувань зменшено ліміти споживання газу та електроенергії, крім того, скасовано поділ споживачів на категорії, чиї квартири оснащені електричними плитами, і на тих, у яких використовуються плити газові.

Оскільки встановлення нових тарифів жодного разу належним чином не перевірялося спеціалізованими аудиторськими організаціями, не було проведено жодного обговорення експертами в широкій дискусії їх обґрунтованості, ми маємо всі підстави стверджувати, що процес встановлення тарифів відбувався і відбувається не прозоро, без врахування інтересів кожного простого українця.

Окремо хочемо звернути увагу, що згідно з статтею 13 Конституції України, «земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу». На сьогодні український газ став засобом збагачення окремої групи олігархів, а не йде на задоволення потреб усіх українців.

В умовах глибокої та всебічної економічної кризи, загального зубожіння населення вважаємо, що дії вищої влади України з фактичного нехтування інтересами українського народу, перекладання тягару вирішення економічних проблем на плечі простих українців є неприпустимими і суперечать суті Конституції України та духу Революції Гідності, а замість реальної боротьби із зловживаннями у газовій та енергетичній сфері ведуть лише до формування нових непрозорих та тіньових схем, що дозволить нечесно збагачуватися олігархічним кланам.

Вимагаємо від Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України вжити негайно невідкладних заходів щодо використання газу українського видобутку для потреб населення та прийняття обґрунтованої ціни на газ, електроенергію та комунальні послуги з урахуванням інтересів усіх громадян, що дозволить запобігти подальшому посиленню соціальної напруги серед населення України.

Прийнято на дев’ятій сесії Зборівської

районної ради Тернопільської області

сьомого скликання 22  липня  2016 року

Голова районної ради                                      Б.І.Максимів

Прочитано 784 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 14:05
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.