Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

Вівторок, 25 жовтня 2016 13:45

Рішення № 141 Про внесення змін та доповнень до районної програми «Ветеран» на 2015 – 2019 роки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ДЕВЯТА  СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від   22   липня  2016 року                                                                                                 141.

м. Зборів

Про внесення змін та доповнень

до районної програми «Ветеран»

на 2015 – 2019 роки

          Розглянувши клопотання районної державної адміністрації від 09 червня 2016 року № 235-од, враховуючи рекомендації президії районної ради, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська  районна рада     

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни та доповнення до районної програми «Ветеран» на 2015 – 2019 роки, затвердженої рішенням Зборівської районної ради від 11 червня 2015 року №552, згідно з додатком.
  2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                      Б.І. Максимів

Олійник Л.В.

Горба Л.В.

              

                                                                                          Додаток

  до рішення районної ради

        від  22  липня  2016 року 141.

                                                                                                                

Зміни та доповнення,

що вносяться до районної програми «Ветеран»  на 2015-2019 роки.

1) Розділ 1 «Паспорт Програми» викласти в такій редакції:

1. Ініціатор розроблення програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми Указ Президента України від 19 жовтня 2012 року №604/2012, «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», Бюджетний кодекс України, Закони України «Про місцеві державні адміністрації», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист», «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»
3. Розробник програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
4. Співрозробники Програми відділи економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захисту, культури і туризму, охорони здоров’я, освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, архітектури, містобудування розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, Тернопільська філія ПАТ «Укртелеком»
5. Відповідальний виконавець Програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
6. Учасники Програми відділи економічного розвитку, інвестиційної діяльності, торгівлі та цивільного захисту, культури і туризму, охорони здоров’я, освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, виконавчі комітети міської, селищної та сільських рад району, Тернопільська філія ПАТ «Укртелеком»
7. Терміни реалізації Програми 2015-2019 роки
1) етапи виконання Програми (для довгострокових Програм)

І етап – 2015-2017 роки

ІІ етап – 2018-2019 роки

8. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм) районний бюджет
9. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього, у тому числі: 1802,4 тис. гривень
1) коштів районного бюджету 1802,4 тис. гривень
2) коштів інших джерел -

2) Розділ 2 «Визначення проблем, на розв’язання яких спрямована Програма» викласти в такій редакції:

Одними з основних завдань районної програми «Ветеран» на 2015-2019 роки (далі - Програма) є посилення соціального, медичного захисту ветеранів війни та праці, людей похилого віку, створення сприятливих умов для їх життєдіяльності, захист прав, наданих Конституцією України та законами України, підтримка статутної діяльності ветеранських організацій району.

Станом на 01 липня 2014 року в районі проживали 2690 ветеранів війни, серед них 2288 осіб, які мають статус учасника війни, 172 осіб є учасниками бойових дій, 74 особи – інваліди війни, на 156 осіб поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Життєзабезпечення ветеранів війни, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів армії, осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії), які підтримуються системою пільг та компенсацій, що визначені відповідними законами. Проте, не дивлячись на прийняття значної кількості актів законодавства та інших нормативних документів щодо соціального захисту ветеранів, на рівні держави, їх виконання не є достатнім через обмежене фінансування з державного бюджету.

Матеріально-технічна база лікувально-профілактичних закладів системи охорони здоров’я та стаціонарного відділення територіального центру, на обслуговуванні в яких перебувають ветерани, залишається на неналежному рівні. У зв’язку з цим лише частково задовольняються потреби ветеранів та інвалідів війни із забезпечення безоплатним зубопротезуванням, кардіостимуляторами, пільговими ліками та виробами медичного призначення.

Завдяки фінансуванню за рахунок коштів районного бюджету протягом 2010-2014 років забезпечено реалізацію основних положень програми «Ветеран» на 2010-2014 роки, зокрема, на надання нецільової грошової допомоги до річниці пам’ятних подій Другої світової війни, аварії на Чорнобильській АЕС, річниці виведення військ з Республіки Афганістан, з нагоди відзначення визвольної боротьби ветеранів ОУН-УПА у 2010 році виділено 109.8 тис. гривень, у 2011 – 126.3 тис. гривень, у 2012 – 87.4 тис. гривень, у 2013 – 85.3 тис. гривень, у 2014 році – 91.0 тис. гривень.

Проте, через незначні обсяги фінансування заходів програми у попередні роки, недофінансування з коштів державного бюджету частини пільг та гарантій ветеранів, залишаються проблемними питання покращення матеріального забезпечення, медичного, транспортного обслуговування, житлово-побутових умов проживання ветеранів та інвалідів війни.

Недостатнє фінансування зазначеної проблеми з коштів державного бюджету потребує залучення коштів районного бюджету.

Затвердження проекту програми «Ветеран» на 2015-2019 роки та залучення на її виконання коштів з районного бюджету сприятиме вирішенню зазначених проблемних питань.

3) Розділ 4 «Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання Програми» та «ресурсне забезпечення Програми» викласти в такій редакції:

З метою вирішення основних завдань Програми її учасники:

- здійснюють організаційне та інформаційне забезпечення її виконання;

- створюють умови для ефективної діяльності громадських організацій ветеранів;

- сприяють придбанню необхідного діагностичного та лікувального обладнання, покращенню соціально-побутового і медичного обслуговування ветеранів війни та праці, які перебувають в стаціонарному відділенні Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зборівської районної державної адміністрації (с. Перепельники).

- сприяють підвищенню рівня життєзабезпечення ветеранів війни шляхом надання натуральної та нецільової грошової допомоги;

- забезпечують щороку відзначення в районі пам’ятних подій Другої світової війни, аварії на Чорнобильській АЕС, Міжнародного дня людей похилого віку;

- забезпечують санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни;

- забезпечують розрахунки з підприємствами, що надають пільги на послуги зв’язку ветеранам війни, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, інвалідам армії, особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії).

Виплата допомоги членам сімей загиблих в Афганістані та сім’ям, члени яких загинули під час виконання військового обов’язку, пільг, доплат до пенсії ветеранам ОУН-УПА здійснюється за рахунок коштів районного бюджету на відповідний бюджетний період упродовж 2015-2019 років.

Реалізацію Програми планується здійснити за рахунок коштів районного бюджету у розмірі 1653.9 тис. гривень, зокрема на I етапі – 1186.5 тис. гривень, на II етапі – 615.9 тис. гривень.

тис. гривень

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання Програми Етапи виконання Програми Усього витрат на виконання Програми
І етап ІІ етап
2015 рік 2016 рік 2017 рік 2018 рік 2019 рік
Обсяг ресурсів, усього, у тому числі: 208.0 707,7 270.8 292.9 323.0 1802,4
районний бюджет 208.0 707,7 270.8 292.9 323.0 1802,4

1) пункту 2 розділу 6 доповнити абзацом такого змісту:

2 Матеріальне та соціальне забезпечення 9. Забезпечення розрахунків з підприємствами та організаціями, що надають пільги на послуги зв’язку ветеранам війни, ветеранам служби цивільного захисту, ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, інвалідам армії, особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії) Постійно

Управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління район

ної державної адміністрації

195.0 - 195.0 - - - Покращення соціального захисту ветеранів війни, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, інвалідів армії, осіб, постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (І-ІІ категорії)
10. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням ветеранів війни. Постійно

Управління праці та соціального захисту населення, фінансове управління район

ної державної адміністрації

119.5 - 119.5 - - - Покращення соціального захисту ветеранів війни

Керуюча справами районної ради                                         Л.В. Горба

Прочитано 352 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 13:51
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.