Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Читайте також..

Зараз на сайті

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Вівторок, 25 жовтня 2016 12:06

Рішення № 123 Про затвердження тарифів на постачання теплової енергії для ТОВ «Теплозахід»

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  24  травня 2016 року                                                                   123.

м. Зборів

Про затвердження тарифів на постачання

теплової енергії  для ТОВ «Теплозахід»

         Розглянувши клопотання ТОВ «Теплозахід» від 09.02.2016 року № 8 та поданий розрахунок тарифів та постачання теплової енергії ТОВ «Теплозахід» від 14.01.2016 року, враховуючи погодження відділу освіти районної державної адміністрації від 11.04.2016 року № 453/02, рекомендації президії районної ради, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою КМУ від 10.09.2014 року № 453 «Про стимулювання заміщення природного газу під час виробництва теплової енергії для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів», Зборівська районна рада    

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити тарифи на постачання теплової енергії ТОВ «Теплозахід» для потреб навчальних закладів району згідно з поданою калькуляцією в розмірі 400,56 грн. за одну Гкал.
  2. Встановити, що тарифи затверджені цим рішенням вводяться в дію з дня прийняття цього рішення і застосовуються до моменту введення в дію нових економічно обґрунтованих тарифів на теплову енергію.
  3. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.  

Голова районної ради                      Б.І.Максимів

Олійник  Л.В.

Горба Л.В.

Прочитано 861 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 12:18
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.