Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

П'ятниця, 21 жовтня 2016 12:04

Рішення № 106 Про затвердження договорів про міжбюджетні трансферти на 2016 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25 березня  2016 року                                                                № 106.

м. Зборів

Про затвердження договорів про

міжбюджетні трансферти на 2016 рік

Розглянувши клопотання та рішення Мшанецької, Кобзарівської, Гаї Розтоцької, Загірянської сільських рад, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань планування,фінансів та бюджету, керуючись  статтями 61,64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 101 Бюджетного кодексу України, Зборівська районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Мшанецькою сільською радою та Зборівською районною радою, предметом якого є передача з Мшанецького сільського бюджету до Зборівського районного бюджету «інших субвенцій» в сумі 11500 грн. на фінансування видатків для організації гарячого харчування учнів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Мшанець (додається).

2.Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Гає Розтоцькою сільською радою та Зборівською районною радою, предметом якого є передача з Гає Розтоцького сільського бюджету до Зборівського районного бюджету «інших субвенцій» в сумі 25000 грн. на фінансування видатків для організації гарячого харчування учнів Гає Розтоцького НВК та виплату заробітної плати кухарю(додається).

3.Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Кобзарівською сільською радою та Зборівською районною радою, предметом якого є передача з Кобзарівського сільського бюджету до Зборівського районного бюджету «інших субвенцій» в сумі 2000 грн. на фінансування видатків для організації гарячого харчування учнів ЗОШ І-ІІІ ст.  с. Кобзарівка.  (додається).

 4.Затвердити договір про міжбюджетний трансферт на 2016 рік, укладений між Загір’янською сільською радою та Зборівською районною радою, предметом якого є передача з Загір’янського сільського бюджету до Зборівського районного бюджету «інших субвенцій» в сумі 9280 грн. на фінансування видатків для виплати кухаря ЗОШ І-ІІІ ст.. с.Загір’я.  (додається).

5.Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань планування, фінансів і бюджету.

Голова районної ради                               Б.І. Максимів

Олійник  Л.В.

Кунцьо В.В.

Стахів О.В.

Горба Л.В.

Прочитано 738 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 12:28
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.