Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Читайте також..

Зараз на сайті

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

П'ятниця, 21 жовтня 2016 11:25

Рішення № 95 Про програму «Молодь Зборівщини» на 2016 – 2020 роки

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 ukraina gerb

ЗБОРІВСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

ШОСТА   СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  25  лютого   2016 року                                                                    № 95.

м. Зборів

Про програму «Молодь Зборівщини»

на 2016 – 2020 роки

Розглянувши клопотання районної державної адміністрації від 21 січня 2016 року № 22-од, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зборівська районна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити програму «Молодь Зборівщини» на 2016 – 2020 роки (додається).

2. Контроль за виконанням рішення доручити постійній комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                Б.І.Максимів

Олійник Л.В.

Парацій О.З.

Поплінська О.Я.

Петришин М.П.

Горба Л.В.

                                                                                                   Додаток

                                                                                                      до рішення районної ради

                                                                                                 від 25 лютого  2016 року № 95.

ПРОГРАМА

«Молодь Зборівщини» на 2016-2020 роки

1. Паспорт програми

1. Ініціатор розроблення програми відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації
2. Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 1018-р «Про схвалення концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 25 грудня 2015 року №815-од «Про проект Програми «Молодь Тернопільщини» на 2016-2020 роки»
3. Розробник програми відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної  державної адміністрації
4. Співрозробники програми -
5. Відповідальний виконавець програми відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної  державної адміністрації
6. Учасники програми відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я, культури і туризму, економічного розвитку, інвестиційної діяльності та торгівлі, цивільного захисту, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства, служба у справах дітей районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, Зборівське районне управління юстиції, Зборівський районний військовий комісаріат, районний центр зайнятості, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, Зборівське відділення поліції Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, виконавчі комітети базових  рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)
7. Термін реалізації програми 2016 – 2020 роки
8. Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні програми (для комплексних програм) районний бюджет, бюджети базових рад району,
9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього,

у тому числі:

305,0 тис. гривень
1) коштів районного бюджету 243,0 тис. гривень
2) коштів бюджетів базових рад району 62,0 тис. гривень
3) коштів інших джерел -

2. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована програма

У Зборівському районі згідно статистичних даних понад 38 відсотків населення становлять молоді громадяни віком від 14 до 35 років. Молодь є активною складовою сучасного суспільства. Сьогодні в молодіжному середовищі існують проблеми, зумовлені об’єктивними та суб’єктивними чинниками, такими як низький рівень соціально-економічного розвитку та обмеженість матеріальних ресурсів у державі, застарілі методи адміністративно-командного управління, нерозвиненість інститутів громадянського суспільства, низька політична та правова культура населення, низький рівень поінформованості молоді про державну політику в молодіжній сфері, слабка координація і взаємодія органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства та роботодавців, профспілок, міжнародних організацій у галузі реалізації державної політики у молодіжній сфері тощо. Не приділяється належна увага формуванню та розвитку особистості на засадах духовності, загальнолюдських цінностей та культурної спадщини, толерантності, свідомого ставлення до власного здоров’я. Не реалізується в повній мірі освітній потенціал молоді через невідповідність між системою освіти і потребами ринку праці. У зв’язку з цим молодь потребує особливої уваги, опіки та підтримки з боку органів державної влади. Державна політика у молодіжній сфері потребує вдосконалення шляхом приведення її у відповідність із потребами молоді та українського суспільства.

Сьогодні необхідно здійснити перехід до відкритої моделі державної політики у молодіжній сфері, в якій молодь зможе брати активну участь у прийнятті рішень, що впливають на її подальше життя.

Делегування громадським організаціям виконання частини заходів програми Молодь Зборівщини на 2016-2020 роки (далі – Програма) за умови організаційного та методичного сприяння з боку місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, залучення коштів з районного бюджету на реалізацію заходів державної молодіжної політики в районі дозволить запровадити ефективні механізми партнерства, взаємодії між місцевими органами влади та громадськими організаціями.

У рамках виконання програми “Молодь Зборівщини” на 2011-2015 роки в першу чергу реалізовувались заходи, спрямовані на національно-патріотичне виховання дітей та молоді, а також на їх інтелектуальний розвиток.

Проводилася районна Спартакіада допризивної молоді, команда району взяла участь в обласній Спартакіаді допризивної молоді. У вересні традиційно проводиться Всеукраїнський турнір «Зборівська битва» з легкої атлетики серед команд ДЮСШ Західного регіону України, проведено турнір «Слава Україні» з футболу серед юнаків. З метою активного залучення учнів до військово-патріотичного, національно-патріотичного виховання на основі досвіду традицій військових формувань УПА в районі започатковано проведення «Уроку української звитяги» на базі історико-краєзнавчого музею у селі Стіжок Шумського району та штабу УПА ВО «Північ» села Антонівці Шумського району. З метою підвищення ефективності реалізації молодіжної політики, активізації участі молоді в усіх сферах життєдіяльності району забезпечено участь у військово-польових зборах активістів, лідерів молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування району 26 червня 2015 року на гвинтівковому артилерійському полігоні Національної гвардії України у с. Біла Тернопільського району, забезпечено участь в обласному молодіжному форумі лідерів та членів молодіжних і дитячих громадських організацій, органів студентського самоврядування 25 червня 2015 року.

В період дії Програми команди загальноосвітніх шкіл району взяли участь в регіональному турнірі 14-го відкритого кубка Тернопільської області з інтелектуальних ігор «УНІКУМ», що відбулися у місті Бережани 22 березня 2015 року.

Команда учнів району взяла участь в обласній тереновій грі для дітей та молоді “Легенда УПА” 16-17 травня 2015 року в місті Теребовлі.

Також, у рамках виконання районної програми “Молодь Зборівщини” на 2011-2015 роки забезпечено проведення в районі ряду молодіжних заходів.

Щороку проводились урочисті зібрання і нагородження представників молодіжного активу з нагоди дня молоді.

Проте, перешкодою для розвитку молодіжного руху району є невирішення наступних проблем:

- недосконалі механізми взаємодії між районною державною адміністрацією та лідерами, активістами органів студентського самоврядування, студентами Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя, представниками молодіжних громадських організацій;

- недостатньо активна робота з національно-патріотичного виховання дітей та молоді в районі;

- відсутність облаштованого місця для проведення молодіжних наметових таборів;

- недостатньо дієві механізми щодо стажування молоді в органах державної виконавчої влади та органах місцевого самоврядування;

- недостатня робота щодо розвитку молодіжного руху в районі (необхідність залучення молоді в обласних форумах молоді, тренінгів з основ написання грантових проектів);

- недостатня фінансова підтримка молодіжних ініціатив (сприяння щодо участі в обласних конкурсах проектів програм молодіжних та дитячих громадських організацій);

- неактивна участь молодіжних організацій району у Міжнародних і Всеукраїнських молодіжних проектах.

Найбільш гострою проблемою реалізації державної молодіжної політики  в Україні, залишається недостатнє фінансування з державного бюджету.

Виділення коштів з районного бюджету на реалізацію Програми дозволить забезпечити відступ від патерналістської моделі політики щодо молоді та співпрацю відповідно до законодавства з громадськими і благодійними організаціями. Це дасть змогу запровадити ефективний механізм партнерства та взаємодії, забезпечить розширення можливостей та активізацію участі молодого покоління в усіх сферах життєдіяльності району, сприяння розвитку ділової активності та ініціатив молоді, впровадження здорового способу життя. Здійснюватиметься перенесення акцентів підтримки молодіжних та дитячих громадських організацій з переважно пасивних заходів підтримки на засади стимулювання саморозвитку та самозабезпечення, поєднання зусиль органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з активізацією діяльності цих громадських організацій.

У Програмі визначаються загальні принципи, головні напрямки та основний зміст перспективних заходів щодо підтримки та захисту молодих громадян району.

Програма окреслює пріоритетні напрямки діяльності державних молодіжних структур та інститутів громадянського суспільства; визначає орієнтири для всіх, хто займається забезпеченням духовно-культурного та фізичного розвитку молоді, формуванням патріотичної свідомості молоді, морально-правової  культури, профілактикою негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищах, підтримкою розвитку молодіжного підприємництва тощо.

Програма дає можливість виконавчим комітетам базових рад району та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації розробити заходи  щодо сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, що відповідають культурологічним орієнтаціям, особливостям, специфіці, профілю й типу організації-розробника і є актуальними в конкретних соціально-економічних умовах.

3. Визначення мети програми

Метою програми є створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді, формування її громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості.

Мета програми відповідає пріоритетним напрямкам розвитку району.

4. Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми, обсягів та джерел фінансування; строки та етапи виконання програми

Розв’язання проблем у галузі молодіжної політики та виконання завдань Програми передбачається здійснити шляхом:

- створення умов та підтримки самореалізації молоді, сприяння інтелектуальному та творчому розвитку особистості;

- патріотичного виховання, розвитку духовності, моральності та формування загальнолюдських життєвих принципів молоді;

- формування та пропагування здорового й безпечного способу життя, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі;

- створення сприятливого середовища для забезпечення зайнятості молоді;

- розвитку громадянської активності молоді, підтримки молодіжних і дитячих громадських організацій;

- активізації молодіжного та дитячого скаутського руху;

- інтеграції українського молодіжного руху до європейських та світових молодіжних структур.

З метою раціонального використання ресурсів Програма передбачає концентрацію зусиль на п’яти пріоритетах:

  1. формування громадянської позиції і національно-патріотичне виховання – здійснення заходів, спрямованих на відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної життєвої позиції молоді;
  2. здоровий спосіб життя молоді – здійснення заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;
  3. розвиток неформальної освіти – здійснення заходів, спрямованих на набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти, зокрема шляхом участі у волонтерській діяльності;
  4. зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді);
  5. партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб – здійснення заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді з числа внутрішньо переміщених осіб.

Програма реалізовуватиметься уподовж п’яти років з 2016 по 2020 роки.

Загальний обсяг коштів, що передбачено залучити для виконання Програми 305,0 тис. гривень із яких 243,0 тис. гривень кошти районного бюджету (у межах бюджетних призначень), 62,0 тис. гривень – кошти бюджетів базових рад району.

Реалізацію програми планується здійснити за рахунок коштів районного бюджету та бюджету базових рад району.

Ресурсне забезпечення програми

тис. гривень

Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн.

у т. ч. по роках:

Усього витрат на виконання програми
2016 рік 2017 рік 2018 рік 2019 рік 2020 рік

Обсяг ресурсів, усього,

у тому числі:

34,5 51,5 63,5 73,0 82,5 305,0
районний бюджет 28,0 41,5 50,5 57,5 65,5 243,0
бюджети базових рад району 6,5 10,0 13,0 15,5 17,0 62,0
кошти небюджетних джерел - - - - - -

Відсутність Програми ставить під загрозу реалізацію державної молодіжної політики у районі.

5. Перелік завдань і заходів програми та результативні показники

Протягом 2016 – 2020 років планується здійснити такі заходи:

1. Відродження національно-патріотичного виховання, утвердження громадської свідомості і активної позиції молоді.

1.1) сприяння участі дітей та молоді району в Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних та проведення районних акцій, ігор (в т.ч. комп’ютерних), конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, олімпіад, інтернет-олімпіад, змагань, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, вишколів, зльотів, марафонів, походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів виготовлення і розміщення  соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами, з метою забезпечення;

1.2) посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді;

1.3) формування патріотичної свідомості молоді, зокрема у навчальних закладах і у молодіжному середовищі, шляхом розвитку історичної пам’яті; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності;

1.4) виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, подолання комплексів меншовартості, формування шанобливого ставлення до внеску національних меншин у державотворчі процеси України;

1.5) формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища;

1.6) підтримка ініціатив молоді, створення умов для її творчого і духовного розвитку, інтелектуального самовдосконалення;

1.7) проведення вишкільних та військово-патріотичних таборів, ігор для дітей та молоді;

1.8) організація проведення районної спартакіади допризовної молоді, забезпечення участі команди у обласній спартакіаді допризовної молоді.

2. Популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.

2.1) участь в Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних та проведення районних акцій, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, вишколів, походів, зборів-походів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та  реклами, з метою забезпечення;

2.2) підвищення рівня здоров’я молоді, популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;

2.3) сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі; забезпечення репродуктивного здоров’я молоді, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності, у тому числі проведення виїзних інформаційно-просвітницьких акцій з питань популяризації здорового способу життя, профілактики негативних явищ серед дітей та молоді;

2.4) забезпечення проведення змагань, спартакіад та інших масових спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді району.

3. Набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти (розвиток неформальної освіти):

3.1) участь в Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних та проведення семінарів, семінарів-тренінгів, тренінгів (базових, спеціалізованих, для тренерів) з метою виконання програми підготовки працівників, які працюють з молоддю, із залученням державних службовців молодіжної сфери та представників молодіжних громадських організацій, "Молодіжний працівник" і видача зазначеним працівникам відповідних сертифікатів.

3.2) розвиток неформальних форм роботи з молоддю шляхом організації в районі наметових таборів, включаючи їх разове облаштування, без створення стаціонарних закладів, в тому числі проведення пластових таборів;

3.3) участь у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних акціях, засіданнях за круглих столах, дебатах, семінарах, виставках, семінарах-тренінгах, тренінгах, конференціях, форумах, наметових таборах, вишколах, походах, зборах-походах та інших заходах; видання інформаційних та методичних матеріалів, виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою інформаційного забезпечення державної політики у молодіжній сфері та комунікацій молоді у межах України і зарубіжжя.

4. Створення умов, спрямованих на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді).

4.1) участь у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних акціях, виставках, іграх (в т.ч. комп’ютерних), конкурсах, виставках, засіданнях за круглим столом, дебатах, семінарах, семінарах-тренінгах, конференціях, форумах, консультаціях та інших заходах; видання інформаційних та методичних матеріалів, виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами;

4.2) спрямування професійних інтересів молоді за формулою: “інформування — навчання — тестування — залучення”, формування усвідомлених мотивів вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення матеріальних і духовних потреб молоді;

4.3) сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі, у тому числі проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді;

4.4) залучення молоді до волонтерської діяльності, зокрема до щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»;

4.5) формування та реалізація механізму підвищення рівня зайнятості молоді шляхом сприяння її працевлаштуванню, стажуванню на робочих місцях та залученню до суспільно значущої діяльності як способу забезпечення вторинної зайнятості.

5. Забезпечення партнерської підтримки молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб:

5.1) участь у Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних засіданнях за круглим столом, семінарах, семінарах-тренінгах, тренінгах, конкурсах, конференціях, форумах та інших заходах; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення  соціальних роликів та реклами з метою забезпечення молоді житлом, насамперед осіб з особливими потребами, молодих сімей, що мають у своєму складі учасників бойових дій, інвалідів війни, а також молодих сімей, один із членів якої загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час захисту Батьківщини, шляхом проведення аналізу законодавства, його удосконалення та ефективного виконання існуючих державних і регіональних програм у цьому напрямі.

6. Забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва:

6.1) участь у Міжнародних, Всеукраїнських та проведення районних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, вишколів, походів, зборів-походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами, з метою забезпечення соціального становлення та підтримки молоді з числа внутрішньо переміщених осіб;

6.2) участь представників району у складі українських молодіжних делегацій у міжнародних акціях, іграх (в т.ч. комп’ютерних змагань), конкурсах, засіданнях за круглим столом, дебатах, семінарах, виставках, семінарах-тренінгах, тренінгах, конференціях, форумах, фестивалях, пленерах, наметових таборах, вишколах, походах, концертах та інших заходах.

7. Координація та контроль за ходом виконання програми

Координація і контроль за ходом виконання заходів, передбачених програмою, доручається відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.

Структурним підрозділам районної державної адміністрації, виконавчим комітетам базових рад району забезпечити виконання заходів програми та про проведену роботу інформувати відділ у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації до 05 грудня впродовж терміну дії програми.

Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації щороку до 10 грудня впродовж терміну дії програми інформувати районну державну адміністрацію.

Керуюча справами районної ради                                  Л.В.Горба


6. Напрями діяльності та заходи програми

 

№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Строк виконання Виконавці

Джерела фінансу-

вання

Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис. грн. у т. ч. по роках: Очікуваний    результат
2016 2017 2018 2019 2020
1.

Відродження національ-но-патріотич-ного виховання, утвердження громадянської свідомості і активної позиції молоді

1.1) сприяння участі дітей та молоді району в міжнародних, всеукраїнських, регіональних та проведення районних акцій, ігор (в т.ч. комп’ютерних), конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, зборів-походів, семінарів-тренінгів, тренінгів, олімпіад, інтернет-олімпіад, змагань, зборів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, вишколів, зльотів, марафонів, походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів

та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами, з метою забезпечення:

2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я, культури та туризму, економічного розвитку, інвестиційної діяльності та торгівлі, цивільного захисту, архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства, служба у справах дітей районної  державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, Зборівське районне управління юстиції, Зборівський районний військовий комісаріат, районний  центр зайнятості, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

11,0

3,0

20,0

4,5

24,5

6,0

28,0

7,5

31,5

9,0

збільшення чисельності молоді, залученої до молодіжних програм та заходів, спрямованих на розв’язання актуальних проблем молоді
1.2) посилення профілактики правопорушень у процесі підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, культури і туризму,   служба у справах дітей районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, Зборівське районне управління юстиції, районний центр зайнятості, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, Зборівське відділення поліції Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області,  виконавчі комітети базових рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою) фінансування не потребує - - - - - збільшення чисельності молоді, залученої до молодіжних програм та заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді
1.3) формування патріотичної свідомості молоді, зокрема у навчальних закладах і молодіжному середовищі, шляхом розвитку історичної пам’яті; популяризація української культури і народних традицій; усвідомлення національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності, у тому числі проведення  акцій “Ми ідемо з колядою!”, “Великодні гаївки “Зав’яжемо вінець!”, “Школа писанкарства “Намалюю писаночку!” 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, культури і туризму,   служба у справах дітей районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, Зборівське районне управління юстиції, районний центр зайнятості, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

3,0

1,0

3,0

1,5

3,5

2,0

3,5

2,5

4,0

3,0

збільшення чисельності молоді, залученої до заходів, спрямованих на національно-патріотичне виховання та підвищення рівня громадянської свідомості молоді

1.4) виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, подолання комплексів меншовартості, формування шанобливого ставлення до внеску національних меншин у державотворчі процеси України, у тому числі реалізація проекту “Наша спадщина”, підтримка ініціатив молодіжних обєднань і організацій

(День молоді та інші)

2016-2020 роки

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, культури і туризму,   районної державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної  державної адміністрації, Зборівське районне управління юстиції, районний центр зайнятості, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

2,0

3,0

3,0

3,0

4,0

збільшення чисельності молоді, залученої до молодіжних програм та заходів, спрямованих на виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, подолання комплексів меншовартості, формування шанобливого ставлення до внеску національних меншин у державотворчі процеси України
1.5) формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, у тому числі проведення акцій з благоустрою населених пунктів, акції “Зробимо Україну чистою!”

2016-2020 роки

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, районної державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

1,0

1,0

2,0

1,5

2,5

2,0

3,5

2,5

4,0

3,0

збільшення чисельності молоді, залученої до молодіжних програм та заходів, спрямованих на формування бережливого ставлення до навколишнього природного середовища

1.6) підтримка ініціатив молоді, створення умов для її творчого і духовного розвитку, інтелектуального самовдосконалення, у тому числі участь представників району у кубку України з інтелектуально-розважальних ігор “КРОКС”, в обласному конкурсі з перукарського мистецтва, декоративної косметики та манікюру “Чарівна зачіска”, кубку області з українських інтелектуальних ігор “УНІКУМ”,

духовно-мистецької акції “Стрітенська свічка”, молодіжного фестивалю “Ї”

щороку відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти, культури і туризму районної державної адміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

3,0

1,0

5,0

1,5

6,5

2,0

7,5

2,5

8,0

3,0

збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів, спрямованих на творчий і духовний розвиток, інтелектуальне самовдосконалення молоді
1.7) проведення вишкільних та військово-патріотичних таборів, ігор для дітей та молоді, у тому числі участь команд району у Всеукраїнській тереновій грі “Гурби-Антонівці”, обласній спортивно-патріотичній грі для дітей та молоді “Легенда УПА”, обласному вишкільному таборі для молоді “Лисоня” проведення «Уроку української звитяги» на базі історико-краєзнавчого музею села Стіжок Шумського району та штабу УПА ВО «Північ» села Антонівці Шумського району щороку відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, районної державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

2,0

5,0

6,5

7,5

8,0

збільшення кількості молоді, залученої до заходів з патріотичного виховання
1.8) організація проведення районної спартакіади допризовної молоді. Забезпечення участі команди у обласній  спартакіаді допризовної молоді щороку відділи у справах сім’ї, молоді та спорту, освіти  райдержадміністрації, виконавчі комітети базових рад району, Зборівський районний військовий комісаріат

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

1,0 2,0 2,5 3,0 3,5 підняття престижу військової служби в Україні, залучення до участі щороку 250 осіб з числа допризовної молоді
2. Популяри-зація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров'я серед молоді 2.1) участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних акціях, проведення конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, наметових таборів, вишколів, походів, зборів-походів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення  соціальних роликів та  реклами, з метою забезпечення: 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, економічного розвитку, інвестиційної діяльності та торгівлі, цивільного захисту районної  державної адміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

6,0

0,5

7,5

0,5

8,0

1

9,5

1

11,0

1

збільшення чисельності молоді, залученої до популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я
2.2) підвищення рівня здоров’я молоді, популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді, у тому числі проведення шкільних, районних та участь в обласних зборах -змаганнях юних рятувальників «Школа безпеки», соціальних акцій до Дня профілактики туберкульозу, Дня пам’яті померлих від СНІДу, Дня боротьби з тютюнопаління, Дня боротьби зі СНІДіом, виготовлення інформаційно-просвітницьких листівок

щороку

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я районної  державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

2,0

0,5

2,5

0,5

3,0

1,0

3,5

1,0

4,0

1,0

збільшення чисельності молоді, залученої до популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я
2.3) сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі; забезпечення репродуктивного здоров’я молоді, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності, у тому числі проведення виїзних інформаційно-просвітницьких акцій з питань популяризації здорового способу життя, профілактики негативних явищ серед дітей та молоді

щороку

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я,   цивільного захисту, служба у справах дітей районної  державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, Зборівське відділення поліції Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області,  молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

2,0 3,0 3,0 4,0 5,0 збільшення чисельності молоді, залученої до популяризації та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я
2.4) забезпечення проведення змагань, спартакіад та інших масових спортивних заходів серед учнівської та студентської молоді району щороку відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, виконавчі комітети базових рад району

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

2,0 2,0 2,0 2,0 2,0 збільшення кількості молоді, залученої до заходів з популяризації здорового способу життя
3. Набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетент-ностей поза системою освіти (розвиток неформальної освіти) 3.1) участь в міжнародних, всеукраїнських та регіональних семінарах, семінарах-тренінгах, тренінгах (базових, спеціалізованих, для тренерів) з метою виконання програми підготовки працівників, які працюють з молоддю, із залученням державних службовців молодіжної сфери та представників молодіжних громадських організацій, «Молодіжний працівник» 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти районної державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, виконавчі комітети базових рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою) фінансування не потребує - - - - - збільшення чисельності молоді, залученої до молодіжних програм та заходів, спрямованих на розв’язання актуальних проблем молоді
3.2) розвиток неформальних форм роботи з молоддю шляхом організації в районі наметових таборів, включаючи їх разове облаштування, без створення стаціонарних закладів, у тому числі проведення пластових таборів 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я  районної  державної адміністрації, Зборівське відділення поліції Тернопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Тернопільській області, виконавчі комітети базових  рад, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

5,0

1,0

6,0

2,0

6,0

2,0

7,0

2,0

8,0

2,0

облаштування стаціонарного місця для проведення наметових таборів молодіжними та дитячими громадськими організаціями, збільшення чисельності молоді, залученої до участі у молодіжних наметових таборах
3.3) участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних акціях, проведення районних акцій, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, наметових таборів, вишколів, походів, зборів-походів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів,  виготовлення і розміщення соціальних роликів та реклами з метою інформаційного забезпечення державної політики у молодіжній сфері та комунікацій молоді у межах України і зарубіжжя 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та торгівлі районної  державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, районний  центр зайнятості, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових сільських рад

2,0

1,0

3,0

2,0

4,0

3,0

5,0

3,0

5,0

3,0

збільшення чисельності молоді, залученої до молодіжних програм та заходів, спрямованих на інформаційне забезпечення державної політики у молодіжній сфері та комунікацій молоді у межах України і зарубіжжя
4.

Створення умов, спрямова-них на працевлаштування молоді (забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайня-тості молоді)

4.1) участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних акціях, виставках, іграх (в т.ч. комп’ютерних), конкурсах, виставках, засіданнях за круглим столом, дебатах, семінарах, семінарах-тренінгах, конференціях, форумах, консультаціях та інших заходах; видання інформаційних та методичних матеріалів, виготовлення і розміщення соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами: 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та торгівлі районної  державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, районний  центр зайнятості, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

1,5 3,0 4,5 4,5 6,0 збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів, спрямованих на забезпечення її зайнятості
4.2) спрямування професійних інтересів молоді за формулою: “інформування — навчання — тестування — залучення”, формування усвідомлених мотивів вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення матеріальних і духовних потреб молоді

2016-2020 роки

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та торгівлі районної  державної адміністрації, сектор інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, районний  центр зайнятості, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад, органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

0,5 1,0 1,5 1,5 2,0 збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів, спрямованих на формування в молоді усвідомлених мотивів вибору певного виду діяльності
4.3) сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі, у тому числі проведення Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та торгівлі районної  державної адміністрації, районний  центр зайнятості, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

0,5 1,0 1,5 1,5 2,0 збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів, спрямованих на сприяння розвитку молодіжного підприємни-цтва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємниць-кому середовищі
4.4) залучення молоді до волонтерської діяльності, зокрема до щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, охорони здоров’я, культури і туризму районної  державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

0,5 1,0 1,5 1,5 2,0 збільшення чисельності молоді, залученої до  волонтерської діяльності
4.5) формування та реалізація механізму підвищення рівня зайнятості молоді шляхом сприяння її працевлаштуванню, стажуванню на робочих місцях та залученню до суспільно значущої діяльності як способу забезпечення вторинної зайнятості 2016-2020 роки відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, районної  державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових  рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

фінансування не потребує

- - - - - збільшення чисельності молоді, залученої до здійснення заходів, спрямованих на забезпечення її зайнятості
5. Забезпечення партнерсь-кої підтримки молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб 5.1) участь у міжнародних, всеукраїнських та проведення районних акцій, ігор, конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, вишколів, походів, зборів-походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів,  виготовлення і розміщення  соціальних фільмів, роликів та соціальної реклами, з метою забезпечення  соціального становлення та підтримки молоді з числа внутрішньо переміщених осіб, молоді з зони проведення антитерористичної операції

2016-2020 роки

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, культури та туризму районної  державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районний центр зайнятості, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

районний бюджет

(у межах бюджетних призначень)

бюджети базових рад

1,5

1,0

2,0

1,0

2,5

1,0

3,5

2,0

4,0

2,0

збільшення чисельності молоді, яка взяла участь у молодіжних заходах із забезпечення   партнерської підтримки молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, молоді з зони проведення антитерористичної операції
6. Забезпечення міжнарод-ного молодіжного співробіт-ництва 6.1) участь у міжнародних, всеукраїнських та проведення районних акцій, ігор (в т.ч. комп’ютерних змагань та ігор), конкурсів, засідань за круглим столом, дебатів, семінарів, виставок, семінарів-тренінгів, тренінгів, конференцій, форумів, фестивалів, пленерів, наметових таборів, вишколів, походів, зборів-походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних роликів та соціальної реклами, з метою забезпечення соціального становлення та підтримки молоді з числа внутрішнього переміщення осіб; 2016-2020 роки

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, культури та туризму, економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та торгівлі районної  державної адміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових  рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

фінансування не потребує - - - - - збільшення чисельності молоді, залученої до участі у міжнародних молодіжних заходах
6.2) участь представників району у складі українських молодіжних делегацій у міжнародних акціях, іграх (в т.ч. комп’ютерних змагань), конкурсах, засіданнях за круглим столом, дебатах, семінарах, виставках, семінарах-тренінгах, тренінгах, конференціях, форумах, фестивалях, пленерах, наметових таборах, вишколах, походах, концертах та інших заходах

відділи у справах сім’ї,  молоді та спорту, освіти, культури і туризму, економічного розвитку, інвестиційної діяльності  та торгівлі районної  державної адміністрації, районний  центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Зборівський коледж Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя, виконавчі комітети базових  рад району, молодіжні громадські організації та органи студентського самоврядування (за згодою)

фінансування не потребує - - - - - збільшення чисельності молоді, залученої до участі у міжнародних молодіжних заходах

Всього:

районний

бюджет

бюджети базових рад

34,5

28,0

6,5

51,5

41,5

10,0

63,5

50,5

13,0

73,0

57,5

15,5

82,5

65,5

17,0

 

 


Прочитано 704 разів Останнє редагування Вівторок, 25 жовтня 2016 12:36
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.