Зборівська районна рада

Офіційний веб-сайт

Пошук

Останні коментарі

Зараз на сайті

На сайті 14 гостей та відсутні користувачі

Вівторок, 23 травня 2017 06:19

Протокол 7

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ПРОТОКОЛ № 7

засідання конкурсної комісії по відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району

від 10.05. 2017 року                                                                                                           м. Зборів

Присутні: Олійник Л.В. – голова комісії.

Семчишин Д.В.-секретар комісії.

Члени комісії:.,Парацій О.З.,Стельмах Н.М.,Стецюк О.В.Горба Л.В.

Порядок денний:

  1. Про проведення конкурсу, щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна.

По першому питанню інформував: Олійник Л.В.. – голова комісії.

Відповідно до ст. 43,46,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,»Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності». Та «Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району» до нас подав заявку на участь у конкурсі 1 учасник:  1.СОД ФОП Підкамінний Ю.Б. Згідно нашого положення п.3.2 «У разі наявності лише одного учасника конкурсу комісія може прийняти рішення стосовно укладення з ним договору на проведення оцінки, про що зазначається у протоколі засідання комісії»., пропоную прийняти рішення , щодо рекомендації Відділу освіти Зборівської РДА укладення договору на проведення оцінки з СОД ФОП Підкамінний Ю.Б.                                                 СОД ФОП Підкамінний Ю.Б.подав таку конкурсну пропозицію:1 експерт –оцінювач, досвід роботи з 2015 року, суб’єкти оціночної діяльності готовий оцінити протягом 5 днів по загальній сумі калькуляції 850 грн. Надано документальний звіт по попередніх конкурсах.

Виступили:-Парацій О.З. « Підтримую пропозицію, оскільки це відповідає положенню про конкурсний відбір»

Виступив: Олійник Л.В. «Якщо не буде інших зауважень і пропозицій, тоді я ставлю на голосування. Хто за те щоб переможцем конкурсу визнати СОД ФОП Підкамінний Ю.Б.

Парацій О.З.-за, Олійник Л,В.-за,, Стельмах Н.М.-за,  Стецюк О.В.-за.Горба Л.В.-за

Семчишин Д.В. – за.

Виступив: - Олійник Л.В. «Переможцем конкурсу суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна спільної власності визнано СОД ФОП Підкамінний Ю.Б.

Конкурсна комісія

вирішила:

  1. Визнати переможцем конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для оцінки майна спільної власності, що знаходяться за адресою м.Зборів,вул.. Козацька ,49 СОД ФОП Підкамінний Ю,Б.
  2. Рекомендувати начальнику відділу освіти Зборівської РДА Назарчук М.М.. укласти договір на проведення оцінки майна з СОД ФОП Підкамінний Ю.Б. .
  3. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії районної ради з питань комунальної власності, підприємництва та інвестицій.

Голова конкурсної комісії                         Л.В.Олійник

Члени комісії:                                                  

Парацій О.З.

Стельмах Н.М.

Стецюк О.В.

Семчишин Д.В.

Горба Л.В.

Прочитано 770 разів
WEBSITE.WS - Your Internet Address For Life™ <p> Your browser does not support frames. Continue to <a href="https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws">https://www.website.ws/wc_landing.dhtml?domain=ucoz.ws</a>.</p>
Детальніше в цій категорії: Протокол 8 »

Прокоментувати:

Поля позначені зірочкою (*) обов'язкові для заповнення.